OK

رشد ۲۰۰ درصدي صادرات در ۹ ماهه 1400 نسبت به 1399

در نشست خبري مديرعامل شرکت پشم شيشه ايران اعلام شد؛ افزايش رشد ۲۰۰ درصدي صادرات در ۹ ماهه اول سال جاري نسبت به مدت مشابه در سال گذشته

🔹در طي اين نشست مدير عامل شرکت پشم شيشه ايران گفت:
در سالي که مزين به نام توليد ، پشتيباني ها و مانع زدايي ها است عليرغم تحريم هاي ظالمانه دشمنان ، با رشد چشمگير صادرات توانسته ايم بالاترين ميزان صادرات را داشته باشيم و با اتخاذ تصميم هاي مديريتي کارآمد ميزان صادرات را  به شکل قابل توجهي گسترش دهيم. 

🔹در ادامه وي در راستاي پرسش و پاسخ خبرنگاران در مورد پروژه انتقال شرکت به منطقه ويژه اقتصادي شيراز افزود در بحث انتقال کارخانه کارهاي خوبي صورت گرفته و نمونه آن انعقاد قرارداد EPC  با يک شرکت داخلي بود. با برنامه ريزي هاي صورت گرفته در جهت مسئوليت هاي اجتماعي ، حفظ بازار ، افزايش صادرات ، توسعه برند و  افزايش ظرفيت توليد تمام‌ تلاشمان را خواهيم کرد تا طبق برنامه زمانبندي هر چه سريعتر شاهد به بهره برداري رسيدن خط توليد کارخانه در سايت جديد باشيم.

💠 فروش ۱۷۶۰ تن محصول پشم شيشه در بازار بورس کالاي ايران

🔹باقري تصريح کرد : در راستاي شفاف سازي ، حذف واسطه گري و فروش مستقيم بين فروشنده و خريدار ، توليدات اين شرکت از جمله پشم شيشه و ايزوگام از اوايل سال جاري وارد بورس کالاي ايران شد و طي مدت ۴ ماه از شروع فروش محصولات اين شرکت از شهريور ماه تا پايان آذر توانست مجموعا ۱۷۶۰ تن محصول پشم شيشه خود را در اين بازار به فروش برساند. 

💠 رکورد شکني ماهيانه توليد ،  فروش ، صادرات براي اولين بار از بدو تاسيس کارخانه 

🔹وي در پايان با اشاره به  مشکلات فعلي اقتصادي در کشور اظهار داشت: شرکت پشم‌شيشه ايران از شرکت هاي پويا و موفق است که با همت مديران ، برنامه ريزان و تلاش  کارکنان ، موفق به شکستن رکوردهاي ماهيانه توليد ، فروش و صادرات در سال جاري ، از بدو تاسيس کارخانه شده است و قطعا اين روند در ماه ها و سال هاي آتي نيز تا رسيدن به جايگاه واقعي شرکت در بازارهاي داخلي و خارجي ادامه خواهد يافت.


1400/10/15

Bookmark and Share   شماره خبر :4325 تعداد بازدید :113

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload