OK

پيام تبريک مديرعامل تاصيکو به مناسبت هفته دولت

مديرعامل شرکت سرمايه گذاري صدرتامين در پيام تبريک به مناسبت هفته دولت گفت:

پيام تبريک مديرعامل تاصيکو به مناسبت هفته دولت
 
سليماني: 10 پروژه ملي به ارزش بيش از 2 هزار ميليارد تومان تا پايان سال به بهره برداري مي رسد

مديرعامل شرکت سرمايه گذاري صدرتامين در پيام تبريک به مناسبت هفته دولت گفت: از مجموع پروژه هاي صدر تامين تا پايان سال 10 پروژه ملي در مناطق محروم و کمتر برخوردار به ارزش بيش از 2 هزار ميليارد تومان و اشتغال زائي بيش از 500 نفر تا پايان سال به بهره برداري مي رسد.
 
 متن کامل پيام به شرح ذيل است؛
 ملت عزيز ايران
همکاران گرامي خانواده بزرگ صدر تامين

سلام عليکم؛
هفته اول شهريور ماه، که با نام و ياد شهيدان والا مقام”رجايي” و ” باهنر” مزين و هفته دولت نامگذاري شده فرصتي براي سرمشق قراردادن راه، روش و منش اين عزيزان در زمينه خدمت رساني بي منت و خالصانه به مردم است.
بي‌ترديد در سالي که از سوي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي سال “توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها” نامگذاري شده است، تمام مسئولان و مديران بايد با تأسي از ويژگي‌هاي والاي اخلاقي و رفتاري شهداي دولت و منش آنان، در راستاي سربلندي و عزت ايران اسلامي و جامه عمل پوشاندن به منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) با محوريت شعار امسال، گام بردارند.

برادران و خواهران
شرکت سرمايه گذاري صدرتامين وابسته به شستا در پاسخ به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص توليد و اشتغال زائي و بيانات رياست جمهوري در روزهاي ابتدايي دولت سيزدهم تا پايان سال 10 پروژه ملي  از مجموع پروژه هاي هلدينگ در مناطق محروم و کمتر برخوردار به ارزش بيش از 2 هزار ميليارد تومان و اشتغال زائي بيش از 500 نفر را تا پايان سال به بهره برداري مي رساند.
 صدرتامين با درک تغيير پاردايم هاي جهاني نگرشي جديدي که به معدن و صنايع معدني دارد و در سال گذشته نخستين شتاب‌دهنده حوزه معدن و صنايع معدني را افتتاح کرد. رسالت اين شتاب‌دهنده حمايت از استارتاپ ها و ايده هاي نو در بخش معدن و صنايع معدني است. براساس آخرين گزارش هاي دريافتي نيز صدر فردا اکنون 6 طرح نوآورانه شامل طرح توليد آلياژ هاي فلزي خاص با کارايي بالا، طرح توليد مکمل گياهي با طمع شور، طرح بازسازي ليزري توربين هاي بادي، طرح پردازش زغال سنگ براي استفاده در صنايع فولاد، طرح بازيافت ضايعات الکترونيکي و استحصال عناصر ارزشمند از ضايعات و طرح توليد کربنات کلسيم گريد دارويي را در دستور کار دارد. 

همچنين يکي ديگر از اقدامات صدرتامين طي 2 سال گذشته بومي سازي قطعات و مواد است. البته در اين مسير بيش از 240 هزار قطعه وارداتي که شرکت ها پيشتر نيازمند ارز براي واردات آنها بودند از سوي جوانان نخبه کشور به مبلغ بالغ بر 10 ميليون دلار بومي سازي شده است و علاوه بر آن در بخش فناوري، اقدامات مؤثري از جمله تربيت نيروي انساني، ارتقاء تکنولوژي، توليد با ارزش افزوده را در دستور کار قرار داده ايم.

همچنين سرمايه هلدينگ صدرتامين  از مبلغ 2.000 ميليارد تومان به 3100 ميليارد تومان در سال 1399 رسيده است. تاصيکو از نمادهاي اطمينان بخش و موثر در بازار سرمايه است و ارقام به ثبت رسيده حاصل تلاش کار تيمي در ستاد صدرتامين، مديران، هيات مديره ها و کارگران زحمتکش شرکت هاي تابعه بوده است به طوري که با بررسي اعداد مي توانيد رشد 565 درصدي ارزش پورتفوي بورسي هلدينگ از مبلغ 7.043 ميليارد تومان در ارديبهشت ماه سال 1398 به مبلغ 46.861 ميليارد تومان در ارديبهشت سال 1400 و رشد 501 درصدي ارزش کل بازار هلدينگ از مبلغ 5.094 ميليارد تومان از سال 1398 به مبلغ 30.659 ميليارد تومان در خرداد 1400 مشاهده کنيد.

اينجانب در پايان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، به ويژه شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را به رياست جمهوري دوره سيزدهم، مديران و مسئولان و کارمندان دستگاه هاي مختلف به ويژه مديران وکارکنان و کارگران زحمت کش خانواده بزرگ صدر تامين تبريک عرض مي کنم و ضمن آرزوي سلامتي در برابر ويروس کرونا، توفيق روزافزون اين عزيزان را در ارايه خدمات شايسته به کشور و مردم عزيزمان از درگاه ايزد منان مسئلت دارم.
 

غلام رضا سليماني
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري صدرتامين


1400/06/02

Bookmark and Share   شماره خبر :2301 تعداد بازدید :266

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload