OK

بازديد عضو هيات مديره شرکت پشم شيشه ايران از کارخانه ايزوگام اشتهارد

بازديد عضو هيات مديره شرکت پشم شيشه ايران از کارخانه ايزوگام اشتهارد

بازديد عضو هيات مديره شرکت پشم شيشه ايران از کارخانه ايزوگام اشتهارد

حسين عزيزنژاد عضو هيات مديره شرکت پشم شيشه ايران از کارخانه ايزوگام شرکت پشم شيشه ايران در منطقه اشتهارد کرج بازديد به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومي شرکت پشم شيشه ايران در اين ديدار عزيزنژاد ضمن اشاره به پيشرو بودن ايزوگام پشم شيشه ايران در صنعت عايق رطوبتي کشور گفت: بايد با همت مديران و کارکنان اين شرکت در راستاي استفاده از توان و ظرفيت هاي فني و نوآوري هاي نوين تلاش جدي صورت گيرد تا از يک سو شاهد کاهش بهاي تمام شده محصول نهايي باشيم و از طرف ديگر با ارتقاء کيفيت محصول توليد شده شاهد رقابت جدي تر با ساير رقبا و افزايش سهم خود در بازارهاي داخلي و ورود به بازارهاي خارجي باشيم.

وي بيان کرد : با توجه به نقش مهم اين کارخانه در اقتصاد و اشتغالزايي منطقه، روشن نگه داشتن چرخ توليد اين کارخانه در جنگ‌ اقتصادي امروز بايد در اولويت باشد و در سالي که به فرموده مقام معظم رهبري به سال جهش توليد نام گذاري شده است اولويت اعضاء هيات مديره همراهي با مديريت عامل در جهت برطرف کردن موانع و مشکلات کارخانه ايزوگام در تامين مواد اوليه ، افزايش توليد و فروش بيشتر از طريق بازاريابي الکترونيکي  است. 

در اين ديدار که داوود خمسه مدير کارخانه اشتهارد عضو هيات مديره را همراهي مي کرد از قسمت هاي توليد ، آزمايشگاه ، کنترل کيفيت و انبار بازديد به عمل آوردند.

روابط عمومي شرکت پشم شيشه ايران


1399/03/20

Bookmark and Share   شماره خبر :157 تعداد بازدید :458

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload