OK

بازديد مديرعامل بانک صنعت و معدن فارس از کارخانه پشم شيشه ايران

کاشاني مدير عامل بانک صنعت و معدن فارس به همراه معاونين خود در مورخ ۹۸/۰۷/۱۳ ضمن بازديد از خط توليد کارخانه جلسه اي با مديرعامل شرکت جناب مهندس رضازاده و ديگر مديران برگزار نمود

بازديد مديرعامل بانک صنعت و معدن فارس از کارخانه پشم شيشه ايران/ کاشاني:هدف ما تسهيل ارائه خدمات به صنعتگران است. *

کاشاني مدير عامل بانک صنعت و معدن فارس به همراه معاونين خود در مورخ ۹۸/۰۷/۱۳ ضمن بازديد از خط توليد کارخانه جلسه اي با مديرعامل شرکت جناب مهندس رضازاده و ديگر مديران برگزار نمود.

اين ديدار با هدف ارائه تسهيلات از طرف بانک صنعت و معدن فارس که به عنوان متولي و حامي  صنعتگران هست جهت کمک به انتقال اين کارخانه به منطقه ويژه اقتصادي شيراز برگزار گرديد. مديرعامل بانک صنعت و معدن فارس درخصوص ارائه تسهيلات به اين شرکت گفت : هدف ما تسريع ارائه تسهيلات به واحدهاي صنعتي و توليدي است و مي بايست از همه ابزارهاي قانوني براي رفع نياز توليد کشور استفاده کنيم. ايشان در ادامه افزودند: با توجه به اينکه شرکت پشم شيشه ايران از شرکت هاي بزرگ ، باسابقه و پويا در سطح کشور محسوب مي شود آمادگي خود را جهت همکاري  با اين شرکت اعلام نمودند.
 در ادامه مهندس رضازاده ضمن ارائه توضيحاتي درخصوص برنامه زمانبندي انتقال کارخانه بيان داشتند؛ براي جلوگيري از خروج ارز از کشور و کاهش ريسک توليدکنندگان لازم است پيوند بين صنايع و ديگر نهادها از جمله بانک ها تقويت شود تا با تکيه بر پتانسيل شرکت هاي داخلي بتوان نياز هاي کشور را تامين نمود . بانک ها به عنوان يکي از گردانندگان اصلي اقتصاد کشور مي توانند با راهکارهاي عملياتي در رونق توليد و بهبود شرايط اقتصادي اثرگذاري جدي داشته باشند.


1398/07/13

Bookmark and Share   شماره خبر :94 تعداد بازدید :1804

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload