مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین و هیئت همراه با حضور در سایت احداث کارخانه جدید از روند اجرایی پروژه بازدید به عمل آورد.

 

✍به گزارش روابط عمومی شرکت پشم شیشه ایران؛

🔹امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین ، سعید عبودی رئیس هیات مدیره تاصیکو و محمد صابر پرورش معاون امور شرکت‌های صدرتامین روز سه شنبه مورخ ۲۹ شهریورماه با همراهی چند تن از مدیران هلدینگ، مدیرعامل و مدیرپروژه انتقال کارخانه از  سایت احداث کارخانه جدید واقع  در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید کردند.

 

🔹مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در حاشیه این بازدید ضمن خداقوت به تمامی پرسنل این مجموعه گفت : پروژه انتقال این کارخانه از اهداف مهم شرکت سرمایه گذاری صدر تامین می باشد که با توجه به شرایط اقتصادی خوشبختانه اقدامات خوبی صورت گرفته ولی انتظار ما از مدیران این شرکت انتقال هر چه سریعتر این کارخانه ، طبق برنامه زمانبندی اعلام شده به منطقه ویژه اقتصادی شیراز است.

 

🔹وی افزود: شرکت سرمایه گذاری صدر تامین این آمادگی را دارد تا با تعامل با شرکت های دانش بنیان داخلی و همچنین شرکت های خارجی در تجهیز و راه اندازی هرچه سریعتر این کارخانه وارد عمل شود و حداکثر تا پایان سال شاهد به  بهره برداری رسیدن این کارخانه مادر در حوزه های عایق های حرارتی و صوتی باشیم.

 

🔹پروژه انتقال شرکت پشم شیشه ایران در منطقه ویژه اقتصادی شیراز در حال حاضر با هزینه ای بالغ بر بیش از  ۲۰۰۰ میلیارد ریال ، پیشرفت فیزیکی ۵۴ درصد و انعقاد قرارداد با شرکت های خارجی و شرکت های داخلی از جمله شرکت پترو نیرو صبا در غالب قرارداد EPC ، ساخت تونل حرارتی و همچنین ساخت و نصب استراکچر و پلت فرم های کوره اقدامات خوبی در دست اقدام دارد.

 

🔹بازدید از کارخانه فعلی ، حضور در جلسه مدیران و شرکت در نماز جماعت پایان بخش برنامه یک روزه مدیر عامل تاصیکو از شرکت پشم شیشه ایران بود.

 

🔹شایان ذکر است شرکت پشم شیشه ایران اولین تولید کننده عایق های حرارتی و صوتی با نام ایزوران و عایق رطوبتی با نام تجاری ایزوگام ، با نماد کپشیر در بورس و  تولید ظرفیت اسمی سالیانه ۹۰۰۰ تن انواع پشم شیشه ، ۵ میلیون مترمربع ایزوگام‌ و مجموع ۲۱۶ نفر پرسنل تلاشگر در مجموعه کارخانه پشم شیشه واقع در شیراز و کارخانه ایزوگام در اشتهارد مشغول به فعالیت می باشد. همچنین صادرات محصولات این شرکت بر اساس استراتژی های تدوین شده در جهت توسعه برند و ایجاد بازارهای جدید به کشورهای جمهوری آذربایجان ، قزاقستان ، قرقیزستان ، ترکمنستان ، عراق و کویت در حال انجام است.